MacPhisto hozzászólása:

Komolyan olyanokat írtok, hogy néha azt gondolom, nem láttatok életetekben egy meccset sem.

De a tegnapit tuti nem.

Akkor megismétlem, hogy erre haladjon tovább a vita: 35 percig messze jobbak voltunk. 26 percen át nem volt even strenght lövésük! Tudjátok az milyen meló? Na és ott látványosan kipukkadtunk. Ott jött az ki, hogy ezek a védők nem 18-20 percekhez, hanem 12-13 percekhez vannak szokva. Volt olyan, hogy Marchenko balfaszkodása miatt egy percig be voltunk szorítva a harmadunkba. A támadóknak vissza kellett jönni besegíteni, hogy egyáltalán kihozzuk a korongot. Az utolsó harmadban belőtt korongokkal játszottunk. Mi. Bazmeg. Belőtt korongokkal. Mert nem volt, aki breakoutot csináljon, a védőink annyira készen voltak. Nem is volt helyzetünk az utolsó harmadban.

És akkor azt írjátok, hogy ennek nincs köze Kronwallhoz. Egy egygólos meccsen bazmeg.